Ekonomi Hattı Business’a nasıl üye olunur?

Ekonomi Hattı Business'a nasıl üye olunur? 1
Ekonomi Hattı artık Business kullanıcılarına ulaşmak için WhatsApp’ta. Bürokrasi, iş dünyası ve ekonomi kulislerinden seçtiğimiz özel haberleri her gün cep telefonunuza mesaj olarak alabilirsiniz. Ekonomi Hattı

Ekonomi Hattı artık Business kullanıcılarına ulaşmak için WhatsApp’ta. Bürokrasi, iş dünyası ve ekonomi kulislerinden seçtiğimiz özel haberleri her gün cep telefonunuza mesaj olarak alabilirsiniz. Ekonomi Hattı Business uygulaması aboneliği ücretsizdir. 

İşte Ekonomi Hattı Business’a abone olmak için yapmanız gerekenler: 

1.Cep telefonunuzda WhatsApp uygulaması bulunmalı. Uygulamayı telefonunuzun özelliğine göre Apple Store ya da Google Play’den indirebilirsiniz

2. +90 553 741 64 64 numarasını telefonunuza kaydedin.

3. Kaydettiğiniz Ekonomi Hattı Business numarasına “Business Abone” yazılı bir mesaj atın. 

Artık Ekonomi Hattı Business abonesiniz. Artık bürokrasi, iş dünyası ve ekonomi kulislerinden seçtiğimiz özel haberleri yayınlamadan önce cep telefonunuza mesaj olarak gelecek. 

Aboneliği nasıl sonlandırabilirsiniz?

Ekonomi Hattı Business WhatsApp numarasına “Aboneliğimi sonlandır” yazılı bir mesaj atarak aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz. Bütün mesajlara cevap vermemiz mümkün olmayabilir ancak elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Ayrıca mesajlarınızın diğer aboneler tarafından görülmediğinden emin olabilirsiniz.