9.2 C
İstanbul

KÜNYE

İmtiyaz Sahibi
AHSAM Danışmanlık Araştırma Haberleşme ve Yayıncılık Ltd. Şti.

[email protected]

EDİTORLER VE İÇERİK SAĞLAYICI
AHSAM Haber Ajansı
[email protected]

Internet reklamları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 0312 503 28 78  numaralı telefonu arayabilir veya [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz. Ekonomi Hattı, Anadolu Ajansı (AA) ve Foreks abonesidir.

YASAL UYARI

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Ulaşmış olduğunuz bu site kapsamındaki gerek sözel gerekse de grafik bilgiler ulaşılabilen ilk kaynaklardan iyi niyetle ve doğruluğu, geçerliliği, etkinliği velhasıl her ne şekil ve surette olursa olsun herhangi bir karar dayanak oluşturması hususunda herhangi bir teminat, garanti oluşturmadan yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla toplanmıştır. AHSAM DANIŞMANLIK ARAŞTIRMA HABERLEŞME VE YAYINCILIK LTD. ŞTİ  her an hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir ve/veya ortadan kaldırabilir. Genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmış olan işbu site kapsamı bilgiler hiçbir şekil ve surette AHSAM DANIŞMANLIK ARAŞTIRMA HABERLEŞME VE YAYINCILIK LTD. ŞTİ. herhangi bir taahhüdünü tazammun etmediğinden, bu bilgilere istinaden her türlü özel ve/veya tüzel kişiler tarafından alınacak kararlar, varılacak sonuçlar ve oluşabilecek her türlü riskler bizatihi bu kişilere ait olacaktır. Hiçbir şekil ve surette ve her ne nam altında olursa olsun, her türlü gerçek ve/veya tüzel kişinin gerek doğrudan gerek dolayısı ile uğrayacağı maddi ve/veya manevi zararı, kâr mahrumiyeti, velhasıl her ne nam altında olursa olsun uğrayabileceği zararlardan hiçbir şekil ve surette AHSAM DANIŞMANLIK ARAŞTIRMA HABERLEŞME VE YAYINCILIK LTD. ŞTİ. sorumlu tutulamayacaktır. Sayfadaki analizler, özel haber ve kulis haberleri AHSAM DANIŞMANLIK ARAŞTIRMA HABERLEŞME VE YAYINCILIK LTD. ŞTİ’ne aittir.

[email protected]

YÖNETİM OFİSİ

Mustafa Kemal Mahallesi 2140 Sokak 18/5 Demirler Plaza ÇANKAYA – ANKARA

Tel : (90) 312 503 28 78
Fax: (90) 312 503 28 67

WhatsApp İletişim Hattı
+90 0 553 741 64 64 

Email: [email protected]

Twitter: @ekonomiihatti

GERİ BİLDİRİM

www.ekonomihatti.com; AHSAM DANIŞMANLIK ARAŞTIRMA
HABERLEŞME VE YAYINCILIK LTD. ŞTİ 
bünyesinde yayım yapan bir medya organıdır. Lütfen soru ve/veya yorumlarınızı bize ulaştırınız. Olumlu-olumsuz geri bildiriminiz bizim için önemlidir.