Involatus büyümeye devam ediyor, yeni hedef İsviçre pazarı

Almanya Düsseldorf merkezli Antalya ve Adana’da şubesi bulunan Involatus Carrier Consulting GmbH, Avrupa’nın birçok şehrinden Türkiye’ye charter uçuşları gerçekleştirerek büyümeye devam ediyor. Hakan KILIÇ'ın haberi..

Almanya Düsseldorf merkezli faaliyete gösteren, Antalya ve Adana’da şubesi bulunan Involatus Carrier Consulting GmbH (ICC) uçak broker şirketi ile Almanya, Hollanda ve Avusturya başta olmak üzere Avrupa’nın birçok şehrinden Türkiye’ye charter uçuşları gerçekleştirerek büyümeye devam ediyor. İnvolatus Carrier Consulting GmbH (ICC) Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Erkan Türkoral;Avrupa’nın en büyük uçak broker şirketlerinden biri olarak Involatus, son olarak İsviçre pazarına da girerek bu pazardaki seyahat acentelerine CETS aracılığıyla tekli koltuk satışlarına başlandığını bildirdi. Şimdiye kadar seyahat satışlarını tur operatörleri üzerinden ve kendisine ait internet sitesinden satan Involatus bundan böyle İsviçre’deki seyahat acenteleri artık ICC organizatör kodu ile CETS yoluyla bireysel yolculara ve bu yolcuların uçtuğu havaalanlarına erişebiliyor.

Involatus’un İsviçre’deki satış ve acentelik hizmetlerinden Brasser & Partners GmbH sorumlu olacaktır. Buna göre, Involatus, hem tam kiralama kapasiteleri hem de uçuş şartlarına bağlı olarak tanınmış havayollarından münhasır dağıtım haklarını alacak ve bunları kendi adı altında bu ülkede pazarlayacaktır. Involatus, İsviçre’den Türkiye, Yunanistan, Mısır, Bulgaristan, Hırvatistan, Balear Adaları ve Kanarya Adaları da dahil olmak üzere, 2020 yaz sezonunda Zürih’ten 19 varış noktasına ve Basel’den 9 varış noktasına hizmet sunarak haftalık 4000’e kadar uçuşa çıkacaktır.

Involatus, ayrıca web sayfalarından kolay bilet alınabilir imkanlarını da sunuyor. Bireysel olarak seçilebilen servis ücreti ve düşük SEPA otomatik ödeme kartı veya kredi kartıyla ödeme imkânı da dahil olmak üzere tüketicilere birçok satın alma seçeneğini sunuyor.

EKONOMİ HATTI / HABER MERKEZİ

Burada yer alan haber, yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu haberde yer alan bilgiler www.ekonomihatti.com'un Araştırma Bölümü tarafından bilgi verme amacıyla hazırlanmış olup herhangi bir hisse senedinin alım satımına ilişkin bir teklif içermemektedir. Veriler, güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. Bu kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve bu bilgilerin ticari amaçlı kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.ekonomihatti.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. İşbu haberdeki tüm görüş ve tahminler, söz konusu haber tarihiyle www.ekonomihatti.com'a ait olup diğer AHSAM Araştırma Merkezi'nin görüş ve tahminlerini temsil etmemektedir. Bu haberdeki tüm görüş ve bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir.