Kurumsal seyahat platformu ‘MultiTravel’ müşterilerine tasarruf sağlıyor

Multinet Up tarafından Biletbank iş birliğiyle yıl başında hayata geçirilen kurumsal seyahat platformu MultiTravel tasarruf ettirirken ayrıcalıklarını da sunmaya devam ediyor. -Ekonomi Hattı

Multinet Up’ın akıllı seyahat yönetim platformu MultiTravel, platforma üye olacak işletmelere uçuşlarında tasarruf ettirirken ayrıcalıklarını da sunmaya devam ediyor. Multinet Up’tan gelen açıklamada, şirket, yıl başında Biletbank iş birliğiyle hayata geçirdiği kurumsal seyahat platformu MultiTravel ile müşterilerine kazandırmaya devam ediyor. Kurum çalışanlarının 7 gün 24 saat tüm cihazlardan erişebileceği platformda avantajlı fiyatlarla yurt içi, yurt dışı uçak bileti ve yurt içi konaklama hizmeti veriliyor. Kurumların seyahat kurallarının tanımlandığı, kurum çalışanları için onay yapısı ve kural motoru ile limitlerin belirlenebildiği MultiTravel, bu sayede kullanıcılarının limit aşımlarının ve son anda pahalı biletleme yapmalarının önüne geçerek tasarruf etmelerine araç oluyor. MultiTravel’a Hoş Geldin Kampanyası ile platforma ilk kez üye olacak şirketlere ilk üç ay boyunca hizmet bedeli ödemeden uçma imkanı tanınırken kredi kartı ile uçak bileti alan şirketlere ise ilk 3 ay boyunca kredi kartı komisyonu olmadan uçma imkanı sağlanıyor. Kampanya ile her ay en az 15 uçak bileti satın alan şirketler MultiTravel ile uçuşlarında ilk 3 ay boyunca hizmet bedeli ödemiyor ve her ay en az 15 adet bilet satın alan şirketler ayrıca her bilet için 4 TL TatlıPara kazanıyor. Kampanyadan sadece ilk kez MultiTravel müşterisi olan şirketler faydalanabiliyor. MultiTravel, haziranda 100 binin üzerinde yurt içi ve yurt dışı otel portföyü ile en geniş otel ağına sahip dijital konaklama platformu haline gelecek. Ayrıca çok yakında uygun fiyatlı araç kiralama, havalimanı otel transferi ve vize servisi de hizmetlere eklenecek.

EKONOMİ HATTI / HABER MERKEZİ

Burada yer alan haber, yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu haberde yer alan bilgiler www.ekonomihatti.com'un Araştırma Bölümü tarafından bilgi verme amacıyla hazırlanmış olup herhangi bir hisse senedinin alım satımına ilişkin bir teklif içermemektedir. Veriler, güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. Bu kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve bu bilgilerin ticari amaçlı kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.ekonomihatti.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. İşbu haberdeki tüm görüş ve tahminler, söz konusu haber tarihiyle www.ekonomihatti.com'a ait olup diğer Analiz Hattı Stratejik Araştırma Merkezi'nin görüş ve tahminlerini temsil etmemektedir. Bu haberdeki tüm görüş ve bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir.