Sabah Gazetesi Ekonomi Müdürü Şeref Oğuz gitti, Dilek Güngör geliyor

Sabah Gazetesi’nde revizyon süreci başladı. Sabah Gazetesi Ekonomi Müdürü Şeref Oğuz iki ay izne çıkarıldıktan sonra gazete ile yollarını ayırdı. Ekonomi Hattı’nın yakın kaynaklardan aldığı bilgilere göre Sabah Gazetesi Ekonomi Yazarı Şeref Oğuz’un Turkuvaz Medya Grubu ile yollarının resmi olarak ayrıldığı teyid edildi. Sabah Gazetesi Ekonomi Müdürü Şeref Oğuz’un adı bugün Sabah gazetesinin künyesinden de çıkarıldı.

Ekonomi Müdürlüğü’ne Dilek Güngör getiriliyor
Öte yandan Ekonomi Hattı’nın konuya yakın kaynaklardan aldığı biglilere göre, SABAH Gazetesi Ekonomi Yazarı Dilek Güngör’ün Ekonomi Müdürlüğü’ne kaydırılacağının önümüzdeki günlerde İnsan Kaynakları tarafından kendisine tebliğ edileceği ileri sürüldü.

EKONOMİ HATTI / HABER MERKEZİ

Burada yer alan haber, yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu haberde yer alan bilgiler www.ekonomihatti.com'un Araştırma Bölümü tarafından bilgi verme amacıyla hazırlanmış olup herhangi bir hisse senedinin alım satımına ilişkin bir teklif içermemektedir. Veriler, güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. Bu kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve bu bilgilerin ticari amaçlı kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.ekonomihatti.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. İşbu haberdeki tüm görüş ve tahminler, söz konusu haber tarihiyle www.ekonomihatti.com'a ait olup diğer AHSAM Araştırma Merkezi'nin görüş ve tahminlerini temsil etmemektedir. Bu haberdeki tüm görüş ve bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir.